Zavolajte nám0086-18052480219

Pošlite nám e-mail[chránené e-mailom]

home>O nás>Novinky

Svadobný stan – pochôdzna budova

Čas: 2022-09-01 Počet zobrazení: 68

Vďaka modulárnej štruktúre a flexibilnému stavebnému procesu Svadobný stan poskytuje pohodlné vnútorné miesto pre rôzne outdoorové aktivity, ktoré je známe ako „pochôdzna budova“.

图片 3

Interiér veľkého svadobného stanu zároveň využíva integrovaný dizajn architektúry, štruktúry a vybavenia a profesionálne služby na jednom mieste. Počas procesu navrhovania sú inštalačné doplnky, ktoré môžu byť odkryté, dômyselne skryté v konštrukcii, aby boli celkové detaily čo najdokonalejšie a upratané, aby sa vytvorila pohodlná a bezstarostná mobilná budova pre zákazníkov.
Veľký svadobný stan je vyrobený na mieru pre zákazníkov. Celá konštrukcia je postavená s podporou z hliníkovej zliatiny, aby sa vyriešil problém hrdze spôsobenej veľkou vodou a plynom v miestnom prostredí. Proces vypaľovania farby má veľmi dobrú odolnosť proti korózii a trvanlivosť a nemôže vyblednúť dlhšie ako 20 rokov. Z hľadiska dizajnu vzhľadu sa volí diverzifikovaný konštrukčný dizajn. Za predpokladu, že nebude ovplyvnená pôvodná vegetácia, je použitá štruktúra polygonálneho stanu v tvare písmena A, aby veľký svadobný stan vyzeral viac dizajnovo, a okolitá vegetácia dodáva stanu zelenú krásu.

图片 4