Zavolajte nám0086-18052480219

Pošlite nám e-mail[chránené e-mailom]

home>O nás>Návšteva spoločnosti>obrázok

Nosníky z hliníkovej zliatiny

Hliníkový krov, rovinná alebo priestorová konštrukcia pozostávajúca z priamych tyčí, zvyčajne s trojuholníkovými prvkami. Pri zaťažení znášajú priehradové prúty hlavne axiálne napätie alebo namáhanie, čím sa dá plne využiť pevnosť materiálu, rozpätie je väčšie ako prostý nosník pre úsporu materiálu, zníženie hmotnosti a zvýšenie tuhosti nosnej konštrukcie rozumu je vhodné pre veľké rozpätia a vysoké konštrukcie, ako je strecha, most, veža prenosového vedenia, satelitné veže, brána, rám žeriavu atď. Bežne používané sú oceľové priehradové nosníky, železobetónové priehradové nosníky, priehradové nosníky z predpätého betónu, drevené priehradové nosníky, oceľové a drevené priehradové nosníky, oceľové a betónové nosníky.

图片 1
图片 2
图片 3
图片 4

Ako postaviť krásne hliníkové pódium?

K vzhľadovo komfortnému hliníkovému pódiu neodmysliteľne patrí vhodný krov, ktorý by nemal zohľadňovať len viaceré prvky hliníkového krovu, ale aj mnohé ovplyvňujúce faktory. Z hľadiska kvality sú najdôležitejšie trojuholníkové väzníky z vhodného krovu, mnohouholníkov s ekonomickými materiálmi, bežne sa používajú v mostných rebríkových väzníkoch a dutých väzníkoch s vysokou konštrukčnou účinnosťou; Zriadenie nášho hliníkového pódia optimalizuje výber pevných nosníkov a zabezpečuje bezpečnosť javiska prostredníctvom takéhoto porovnávania.

图片 5
图片 6
图片 7
图片 8

Vonkajší svadobný stan

Veľký svadobný stan je vyrobený na mieru pre zákazníkov. Celá konštrukcia je postavená s podporou z hliníkovej zliatiny, aby sa vyriešil problém hrdze spôsobenej veľkou vodou a plynom v miestnom prostredí. Proces vypaľovania farby má veľmi dobrú odolnosť proti korózii a trvanlivosť a nemôže vyblednúť dlhšie ako 20 rokov. Z hľadiska dizajnu vzhľadu sa volí diverzifikovaný konštrukčný dizajn. Za predpokladu, že nie je ovplyvnená pôvodná vegetácia, je použitá štruktúra polygonálneho stanu v tvare písmena A, aby veľký svadobný stan vyzeral dizajnovejšie, a okolitá vegetácia dodáva stanu zelenú krásu.

图片 9
图片 10
图片 11
图片 12